نحوه بلاک کردن شماره در واتس اپ | FarazServer

نحوه بلاک کردن شماره در واتس اپ | FarazServer

با به وجود آمدن پیام رسان ها، نحوه برقراری ارتباط به صورت کلی تغییر کرده است و بسیاری از کاربران به استفاده از آن های روی آورده اند. پیام رسان ها با توجه به استفاده از اینترنت، بسیار مقرون به صرفه تر از ابزار های ارتباطی دیگر می باشند. از این رو پیام رسان ها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شدند. این پیام رسان ها دارای قابلیت های ویژگی های مختلف و مشترک بسیاری می باشند که این ویژگی ها می توان به امکان بلاک کردن اشاره نمود. این موضوع در بسیاری از پیام رسان ها دیده می شود. در ادامه به نحوه بلاک کردن شماره در واتس اپ اشاره خواهیم نمود که یکی از محبوب ترین پیام رسان های موجود در دنیا می باشد. پس تا انتها با فراز سرور همراه باشید.

شما می توانید برای خرید سرور مجازی برای ترید و کار های ارزی از اولین و بزرگ ترین سایت ارائه کننده سرور مجازی از طریق لینک زیر اقدام کنید :

خرید سرور مجازی فراز سرور

روش های بلاک کردن شماره در Whats App

برقراری ارتباط یکی از مهم ترین مسائلی است که کاربران در سراسر دنیا با آن مواجه می باشند. راه حل ها بسیاری برای انجام این کار وجود دارد که از آن می توان به استفاده از سیم کارت ها و اپراتور های مختلف اشاره نمود که تعرفه های مختلفی برای برقراری تماس دارند.

البته که راه های کم هزینه تر و در عین حال با کیفیت تری نیز وجود دارد که از آن ها می توان به استفاده از پیام رسان ها استفاده نمود. پیام رسان ها، نرم افزار هایی هستند که با نصب شدن بر روی دیوایس های مختلف، می توانند با استفاده از اینترنت، به برقراری ارتباط پرداخته و با استفاده از آن ها به ارسال و دریافت پیام، برقراری تماس و همچنین ارسال و دریافت فایل های مختلف پرداخت.

در پیام رسان ها یک سری ویژگی های مشترک وجود دارد که کاربران می توانند به آن دسترسی داشته باشند. از این ویژگی ها می توان به امکان بلاک کردن کاربران دیگر اشاره نمود. این ویژگی در بسیاری از پیام رسان ها مشاهده می شود.

این ویژگی در پیام رسان واتس اپ نیز وجود دارد. واتس اپ از جمله پیام رسان های محبوب است که کاربران از آن برای برقراری ارتباط با موقعیت های جغرافیایی مختلف می توانند استفاده کنند. البته که لازم به ذکر است برای دسترسی و استفاده از این پیام رسان در برخی از مناطق جهان، باید از وی پی اس ها و سرور های مختلف استفاده کنید.

یکی از مناسب ترین وی پی اس ها و سرور ها برای اتصال به واتس اپ، سرور های موجود در فراز سرور است که شما می توانید از آن ها بر روی پروتکل های مختلف استفاده کنید. برای آشنایی با سرویس های مختلف موجود در این وب سایت، کافی است که سری به وب سایت فراز سرور بزنید و از خدمات آن استفاده کنید.

حال که با واتس اپ و نحوه دسترسی با آن آشنا شده اید، شما را با نحوه بلاک کردن شماره در واتس اپ نیز آشنا خواهیم کرد که ممکن است برای شما کاربردی باشد.

بلاک کردن شماره در واتس اپ به چه صورت است ؟

برای انجام این کار در پلتفرم واتس اپ، دو راه حل وجود دارد که شما می توانید از هر کدام که می خواهید استفاده کنید. در ادامه به هر دو روش نحوه بلاک کردن شماره در واتس اپ اشاره خواهیم نمود.

روش اول

  1. در این روش شما باید وارد چت مخاطب خود شوید.
  2. سپس بر روی نام و یا شماره تلفن آن شخص ضربه بزنید تا وارد بخش تنظیمات مخاطب شوید.
  3. در بین گزینه های موجود باید گزینه Block Contanct را پیدا کرده و بر روی آن کلی کنید.

روش دوم

  1. در این روش باید وارد تنظیمات واتس اپ خود شده و سپس وارد قسمت Account شوید.
  2. در ادامه باید گزینه Privacy را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید.
  3. در انتها نیز باید گزینه Blocked را انتخاب کنید. در اینجا می توانید لیستی از بلاک شده ها مشاهده کنید و همچنین شماره را به این لیست اضافه کرده و یا از این لیست کم کنید.

به همین راحتی با استفاده از دو روش می توانید شماره افرادی را که نمی خواهید، بلاک کرده و دیگر اجازه پیام دادن به آن شخص را ندهید.

کلام آخر

واتس اپ از جمله پیام رسان هایی است که بسیاری از افراد در سراسر دنیا از آن برای برقراری ارتباط استفاده می کنند. این پیام رسان دارای قابلیت بلاک کردن یک کاربر و یا شماره تماس نیز می باشد. برای آشنایی با نحوه بلاک کردن شماره در واتس اپ می توانید از مطلب بالا استفاده کنید.

 

مقالات پربازدید این هفته :

نحوه فروش NFT در OpenSea

اسکرین شات ها در ویندوز کجا ذخیره می شود ؟

حالت آهسته در Discord چیست ؟

آیا VPN را همیشه روشن بگذاریم ؟

ارسال پاسخ