خرید سرور با آی پی ثابت کرواسی | FarazServer

خرید سرور با آی پی ثابت کرواسی | FarazServer

آیا برای شما هم پیش آمده است که بخواهید وارد وب سایتی شوید و یا از نرم افزاری استفاده کنید؛ ولی با پیغام خطا مواجه شده باشید؟؟ این موضوع به دلیل استفاده شما از آی پی ایرانی است. کاربران ایرانی توسط بسیاری از وب سایت ها و نرم افزار های بزرگ موجود در دنیا محدود شده اند و به همین دلیل است که شما با استفاده از آی پی ایرانی نمی توانید از این پلتفرم ها استفاده کنید. از جمله سرور های موجود برای شما، سرور آی پی ثابت کرواسی می باشد که دارای سرعت و کیفیت بسیار خوبی است. همچنین این سرور دارای مزیت های دیگری نیز می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. برای آشنایی با سرور کرواسی تا انتها با فراز سرور همراه باشید.

خرید VPS کرواسی

دسترسی و استفاده از وب سایت هایی مانند بایننس از جمله مشکلاتی است که کاربران در دنیای امروز با آن دست و پنجه نرم می کنند. این مشکل می تواند باعث از دست رفتن منبع درآمدی آن ها نیز شود. البته که فقط کاربران تریدر دچار این مشکل نشده اند و کاربران دیگری نیز دچار مشکلاتی از این قبیل شده اند.

از این کاربران می توان به کاربران فری لنسر نیز اشاره نمود. فری لنسر به افرادی گفته می شود که به صورت دور کاری پروژه هایی را گرفته و آن ها را انجام می دهند و در ازای انجام آن ها مبلغی را دریافت می کنند. از جمله وب سایت های معروف فری لنسری می توان به FreeLancer.com اشاره نمود که برای کاربران ایرانی محدود شده است.

این محدودیت ها باعث شده است که کاربران ایرانی به استفاده از سرور ها و وی پی اس های مختلف روی بیاورند. با استفاده از سرور های مختلف می توان آی پی دیوایس ها مورد استفاده خود را تغییر داده و به راحتی به همه وب سایت ها و پلتفرم ها دسترسی پیدا کرد.

البته که هر سروری برای استفاده مناسب نمی باشد. از جمله سرور های مناسب برای استفاده شما، سرور آی پی ثابت کرواسی می باشد. این سرور دارای سرعت و کیفیت بسیار خوبی است که از آن برای دسترسی به وب سایت ها حساسی مانند بایننس می توان استفاده نمود.

برای استفاده از وب سایت های حساس نباید از وی پی اس ها و سرور هایی استفاده نمود که به صورت اشتراکی تعداد بالا می باشد چرا که سرور های وب سایت ها، این آی پی های تکراری را شناسایی می کنند و دسترسی آن ها را محدود می کنند. به همین منظور بهتر است که از آی پی ثابت ها استفاده کنید.

آی پی ثابت کرواسی یکی از گزینه های معقول و مناسب برای شما است که دارای ویژگی ها و مزیت های بسیاری است که می تواند این سرور را برای شما نیز مناسب کند. برای آشنایی بیشتر با این سرور تا انتها با ما همراه باشید.

مزیت های VPS کرواسی

همان طور که اشاره کردیم، این سرور دارای سرعت و پایداری بسیار بالایی است که توانسته است این سرور را برای کاربران مناسب سازد. سرور آی پی ثابت کرواسی از بهترین دیتا سنتر های موجود در این کشور تهیه شده  است و همچنین VPS کرواسی را می توانید بر روی پروتکل های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

کانفیگ شدن سرور های آی پی ثابت کرواسی بر روی پروتکل های مختلف می تواند باعث افزایش امنیت و پایداری این سرور شود و همچنین می تواند باعث شود که شما بتوانید راحت تر و بهتر از این سرور بر روی دیوایس های مختلف خود استفاده کنید.

از طرفی هم این سرور دارای قابلیت کیل سوئیچ نیز می باشد که می تواند برای کاربران تریدر و افرادی که به امور بانکی در این کشور می پردازند، بسیار مناسب باشد. از طرفی هم سرور آی پی ثابت کرواسی ترافیک نا محدودی را به کاربران خود ارائه می دهد که علاوه بر استفاده های حساس، می توان از آن برای وب گردی و دسترسی به پلتفرم های پر مصرفی مانند یوتیوب نیز استفاده نمود.

برای استفاده از سرور کرواسی می توانید وارد وب سایت فراز سرور شده و سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید، با این کار کانفیگ های مربوط به سرور آی پی ثابت کرواسی برای شما ارسال می شود و می توانید به راحتی از این سرور برای دسترسی به اینترنت بی مرز استفاده کنید.

خرید سرور آی پی ثابت

فراز سرور بیش از 90 سرور را برای کاربران خود ارائه کرده است که این امکان را به کاربران خود می دهد که به راحتی بتوانند به همه وب سایت ها و نرم افزار ها دسترسی داشته باشید. از این سرور ها می توان به سرور آی پی ثابت کرواسی اشاره نمود که یکی از با کیفیت ترین سرور های موجود به حساب می آید. برای آشنایی بیشتر با این سرور و استفاده از آن می تواند از مطلب بالا بهره مند شوید که توضیحی خوب و کامل در مورد این سرور برای شما ارائه کرده ایم.

 

مقالات پربازدید این هفته :

اسکرین شات ها در ویندوز کجا ذخیره می شود ؟

خرید سرور گرجستان

خرید سرور امارات با IP ثابت

ارسال پاسخ