خرید سرور فرانسه | خرید VPS فرانسه با آی پی ثابت اختصاصی

خرید سرور فرانسه | خرید VPS فرانسه با آی پی ثابت اختصاصی

خرید سرور فرانسه بعد از محدودیت هایی که صرافی ها و سایت های مختلف در پی تحریم های ایران ایجاد شد در بورس انتخابات افرادی قرار گرفت که یا از فرانسه امکان احراز هویت داشتند و یا اینکه به هر نحوی نیاز به این سرور داشتند و بعد از درخواست های عدیده کاربران وی پی اس فرانسه را از بهترین دیتاسنتر به جمع 90 کشور دیگر فراز سرور اضافه کردیم و هم اکنون مثل همیشه میتوانید با ضمانت قیمت و کیفیت مثل همیشه تهیه بفرماید .

قبل از هر چیز اگر نمیدانید VPS چیست و یا تفاوت آن با V P N چیست هم میتوانید به صورت ویدئویی در پیج اینستاگرام ما دنبال کنید و یا لینک زیر را مطالعه کنید :

وی پی اس چیست

اینستاگرام فراز سرور : Instagram.com/FarazServer

خرید سرور فرانسه

همان طور که به آن اشاره کردیم، امروزه با اعمال تحریم ها علیه کاربران ایرانی، برای دسترسی به بسیاری از نرم افزار ها و وب سایت های مختلف مانند Binnace ، باید از سرویس ها و سرور ها مختلف موجود استفاده کنند. سرور فرانسه از جمله این سرور ها است که کاربران می توانند از آن برای انجام امور خود استفاده کنند.

خرید سرور فرانسه از جمله کشور هایی است که با توجه به جهت گیری سیاسی که دارد و همچنین بی طرفی در مسائل مختلف جهانی، می تواند از جمله دیتا سنتر های مناسب برای تریدر ها باشد. فرانسه دارای دیتا سنتر های پرقدرتی است که علاوه بر سرعت و کیفیت، پایداری قابل توجهی را نیز برای کاربران خود ارائه می دهند. در ادامه به بررسی این سرور و توضیح ویژگی های این دیتا سنتر می پردازیم. پس تا انتها با فراز سرور همراه باشید.

مزیت های سرور فرانسه

فرانسه از جمله کشور های اروپایی است که دارای دیتا سنتری پر قدرت از نظر سخت افزاری است که کیفیت و سرعت و همچنین امنیت بالایی را نیز به کاربران خود ارائه می دهد. تمام آی پی های این سرور به صورت کانفیگ شده به کاربران ارائه داده می شود که از آن ها بر روی پروتکل های مختلف مانند OpenVPN و Cisco و … استفاده نمود.

همچنین از جمله مزیت های خوب و پر اهمیت این سرور که برای تریدر ها می تواند بسیار مهم باشد، قابلیت کیل سوئیچ است. قابلیت کیل سوئیچ به ترید ها این امکان را می دهد که بدون نگرانی از قطعی اینترنت و مشکلاتی از این قبیل به انجام ترید و امور ارزی خود بپردازند.

برای اطلاع بیشتر از قابلیت کیل سوئیچ، کاربرد های آن، نحوه کارکرد آن و تمام اطلاعات در مورد کیل سوئیچ می توانید به لینک زیر مراجعه کنید :

کیل سوئیچ چیست

این سرور برای کدام دسته از افراد مناسب است ؟

سرور فرانسه با توجه به کیفیت و سرعتی که به کاربران خود ارائه می دهد می تواند برای بسیاری از کاربران مناسب باشد و می توانند از آن برای انجام امور خود استفاده کنند. همان طور که گفته شد این سرور برای تریدر ها بسیار مناسب است. چرا که با توجه به عدم جهت گیری های سیاسی کشور فرانسه، همچنین سرعت و کیفیت و از همه مهم تر امنیت بالایی که به کاربران خود ارائه می دهد می تواند برای کاربرانی که مشغول به ترید و امور ارزی هستند مناسب باشد.

این سرور برای بسیاری از تجاری که به کارها و امور تجارت با کشور فرانسه مشغول هستند نیز مناسب است. این افراد برای دسترسی به حساب های بانکی خود و انجام امور مختلف نیاز به آی پی فرانسه دارند که به راحتی و با استفاده از وی پی اس و سرور های فرانسه می توانند این کار را انجام دهند.

این سرور برای کاربران گیمر نیز مناسب است. چرا که علاوه بر سرعت و پایداری مناسب، پینگ پایینی دارد و گیمر ها برای دسترسی به انواع بازی ها و انجام آنلاین آن ها می توانند از این سرور ها استفاده کنند.

برای استعلام قیمت و خرید سرور و وی پی اس فرانسه می توانید با تیم پشیبانی فراز سرور تماس بگیرید.

آیا سرور فرانسه آی پی ثابت است ؟

همان طور که گفته شد سرور فرانسه از جمله سرور هایی است که برای بسیاری از امور و کاربران می تواند مناسب باشد با توجه به این نکته باید گفت که شما با خرید سرور فرانسه آی پی اختصاصی خود را خواهید داشت و از آن برای دسترسی به حساب کاربری بایننس و دیگر صرافی ها می توانید استفاده کنید.

لازم به ذکر است که به هیچ عنوان از وی پی اس ها و سرور های رایگان موجود در فضای وب و اینترنت استفاده نکنید. چرا که این سرور ها آی پی ها را به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می دهند و همچنین دارای امنیت پایینی هستند و امکان لو رفتن اطلاعات کاربری شما وجود دارد.

قیمت سرور فرانسه چند است ؟

خرید سرور فرانسه از جمله کشور های اروپایی است که دارای دیتا سنتر های پر قدرت و بسیار با کیفیت است. کاربران از این سرور برای انجام امور مختلف می توانند استفاده کنند. قیمت این سرور مانند بسیاری از سرور های موجود در فراز سرور به دلار است. با توجه به نوسانات قیمت دلار در کشورمان، امکان دارد کمی قیمت این سرور بالا به نظر بیاید اما با توجه به کیفیت و همچنین امنیتی که این دیتا سنتر در اختیار کاربران خود قرار می دهد، می توان گفت که ارزش مبلغی که برای آن پرداخت می شود را دارد.

برای استعلام قیمت و همچنین خرید سرور فرانسه می توانید با تیم پشتیبانی فراز سرور تماس بگیرید.

کلام آخر

با محدودیت های اعمال شده علیه ایران، بسیاری از افراد دچار مشکل های بسیاری شده اند. یکی از این دسته افراد، تریدر ها هستند که با توجه به محدودیت هایی که صرافی بایننس برای آن ها اعمال کرده است، دچار مشکل های فراوانی شده اند. اما راه حلی برای این موضوع وجود دارد. این راه جل استفاده از وی پی اس ها و سرورهای مختلف است که کاربران می توانند با استفاده از آن ها با آی پی کشور دیگری اقدام به انجام امور خود کنند. کاربران می توانند از وب سایت فراز سرور اقدام به خرید سرور های مختلف من جمله خرید سرور فرانسه کرده و از استفاده از ان لذت ببرند.

برای خرید سرور فرانسه میتوانید با قیمت داخل صفحه اصلی سایت از لینک زیر خرید کنید

خرید سرور ترید

 

مطالب پربازدید :

خرید سرور اسپانیا

0 تا 100 آموزش بایننس

آموزش کوکوین

ارسال پاسخ