خرید سرور هند | خرید آی پی ثابت هند | VPS هند

خرید سرور هند | خرید آی پی ثابت هند | VPS هند

یکی از مهم ترین دغدغه های مردم ابران به دلیل تحریم های اعمال شده از طرف کشورهای آمریکایی و اروپایی، دسترسی به یک دیتاسنتر با کیفیت و امن برای تغییر آی پی می باشد. به این منظور، بسیاری از کشور ها در جهت برطرف کردن مشکلات مرتبط با تحریم های IP، سرور های خود را ارائه می دهند و از طرفی تریدرها نیاز مبرمی به کشورهای کم حاشیه مثل هند دارند که بتونند هم احراز هویت بایننس کنند و هم راحت به کارهای ارزی خود برسند لذا در این مقاله به صورت کامل در خصوص خرید سرور هند صحبت میکنیم .

خرید آی پی ثابت هند

ما در مقاله مهم خرید سرور آی پی ثابت در مورد این عنوان به صورت کامل صحبت کردیم و اگر تا الان هنوز مطالعه نکردید قبل ادامه این مقاله حتما مطالعه کنید :

خرید سرور آی پی ثابت

سرور هند از جمله سرور های محبوبی است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند، این افراد شامل افراد زیر می باشند:

1.

افرادی  که در کشور های دیگر، حساب های بانکی دارند ، این افراد، به دلیل سرمایه گذاری در کشور هند و باز کردن حساب بانکی نیاز دارند که با IP آن کشور وارد شوند تا دسترسی پیدا کرده و بتوانند کار های بانکی خود را انجام دهند.

2.

دانشجویانی که به صورت آنلاین در آن کشور تحصیل میکنند.

این افراد برای ورود به کلاس های خود به IP کشور هند نیاز دارند. در غیر این صورت نمی توانند وارد سایت کلاس ها شوند.

3.

گیمر ها دسته ی دیگری از افراد هستند که به دیتاسنتر مناسب جهت اجرای بازی های خارجی تحریم شده با آی پی های متفاوت نیاز دارند.

این افراد برای برداشتن محدودیت بازی ها باید آی پی خود را تغییر بدهند و مهم تر آن که آی پی مناسب منطقه خود را انتخاب کنند. به این صورت که، کشور نزدیکی را برای خرید سرور انتخاب کرده تا پینگ بازی را به حداقل کاهش دهند چرا که در صورت استفاده از IP کشور های دور پینگ و پکت لاست بازی افزایش پیدا کرده که برای بازی مناسب نمی باشد. برای مثال IP های ترکیه، هند و از این قبیل برای گیمر های ایرانی مناسب هستند.

4.

تریدر ها گروه دیگری از افراد هستند که برای ترید در صرافی های کشور های دیگر نیاز به یک سرور مناسب و قابل اعتماد با آی پی متفاوت از آی پی ایران دارند.

نیاز این افراد به تغییر آی پی به دلیل تحریم بودن آی پی ایران توسط صرافی های کشور های دیگر بوده،بنابراین برای داشتن اجازه ورود به این صرافی ها نیاز است که با آی پی کشور دیگری وارد شده و دسترسی پیدا کنند.

لازم به ذکر است؛ با هر آی پی که وارد شده و احراز هویت می کنید، تا آخر هم با همان باید ادامه بدهید بنابراین در انتخاب آی پی دقت کنید!

مزایای خرید سرور مجازی هند

این سرور دارای کانفیگ و پشتیبانی رایگان 24 ساعته، پینگ و پکت لاس پایین برای گیمینگ و رم 4 گیگ می باشد.

همچنین برای کسانی که میخوان در بایننس احراز هویت کنند این کشور ، کشور خیلی خوبی هست .

معایب وی پی اس هند

از طرف دیگر، آی پی ثابت هند دارای ترافیک محدود بوده و ترافیک نامحدود ارائه نمی دهد. بنابراین برای انجام کار های روزانه مثل وب گردی و دانلود چندان توصیه نمی شود و فقط برای انجام کارهای بانکی از این سرور استفاده کنید و برای کارهای روزمره و وبگردی یک سرویس نامحدود مثل V P N استفاده کنید .

برای ترید از کدام کشور استفاده کنیم ؟

همه چیز بستگی به نیاز شما داره ، اگر در بایننس میخواین ترید کنید ، خوب کشورهایی که حاشیه کمتری دارند مثل کشورهای آسیایی و اسکاندیناوی و … مناسب می باشند .

و اگر هم از کشور خاصی مثل هند احراز هویت کردید تکلیف مشخص هست حتما باید روی این سرور برید .

و اگر هم میخواین در صرافی های دیگر مثل کوکوین و کوینکس و … ترید کنید ، هیچ محدودیتی از هیچ کشوری نیست ، لذا پیشنهاد میکنیم روی کشوری برید که ترافیک نامحدود داره و بتونید برای نیازهای روزمره و وب گردی هم استفاده کنید .

مثل سرور هلند – سرور انگلستان – سرور امریکا – سرور کانادا – سرور ایتالیا و …

آیا کیل سوئیچ دارد ؟

یکی از دلایل مهمی که ما سرورها رو به صورت ریموت دکستاپ ارائه نمیکنیم همین هست و سرور را کامل کانفیگ میکنیم و این باعث میشه هم امنیت سرور تا ده ها برابر بیشتر بشه و هم بتونید روی تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و .. استفاده کنید و در نهایت اینکه بله با خرید سرور هند قابلیت کیل سوئیچ هم بله دارد .

کیل سوئیچ چیست

قیمت خرید vps هند

کشور هند جزو کشورهای خاص به شمار میاد و قیمت های آن به روز هست و برای استعلام قیمت ، حتما اول با پشتیبانی ما در ارتباط باشید .

خرید آنلاین می باشد و 3 الی 24 ساعت سرور کانفیگ و تقدیم می شود .

تماس با فراز سرور

کیفیت و ضمانت

ببینید کشور با کشور خیلی فرق میکنه ، همانطور که شما نمیتونی بنز آلمان رو با مثلا یواز روسیه مقایسه کنید و هر کدام خیلی خوب هستند اما ویژگی های مختلفی دارند دقیقا در دنیای سرور و همه چیز همین شکل هست ، مثلا از خرید سرور هند نمیتونی توقع سرور کانادا رو داشته باشید !

اما در هر حال شما در هر کدام از خدمات ما دو تا ضمانت مهم رو از ثانیه اول تا ثانیه اخر دارید .

1 . ضمانت کیفیت : شما تا ثانیه اخر اگر کیفیت جایی رو در کل دنیا پیدا کنید در شرایط یکسان ما 10 میلیون تومان هدیه تقدیم شما میکنیم .

2. ضمانت قیمت : شما در هر جای دنیا بگردید و قیمت بهتر پیدا کنید حتی ثانیه اخر اعتبار شما ، مبلغ 10 میلیون تومان هدیه تقدیم می شود .

این ضمانت و کیفیت از آن جهت با اطمینان داده میشه چون ما از بیش از 87 کشور دنیا سرور داریم و میدونیم دقیقا به چه صورت هست کیفیت ها و قیمت ها …

نحوه اتصال به چه صورت می باشد ؟

همانطور که عرض شد سرورها رو ما کانفیگ میکنیم ، مثلا روی Cisco و یا OpenVPN و … به همین جهت شما میتونید روی تمام سیستم عامل ها و تمام دیوایس ها راحت کانکت شید .

و تمام آموزش ها هم به شما خیلی راحت و سریع تقدیم می شود .

نتیجه گیری مقاله

در نتیجه ی توضیحاتی که ارائه شد، سرور هند یکی از سرور های قابل اعتماد و کاربردی برای تغییر IP در ایران است، چرا که کشور هند از کشور های نزدیک به ایران بوده و می تواند پینگ پایینی ارائه دهد و برای افراد زیادی مانند گیمر ها، دانشجویانی که به صورت آنلاین در کشور های دیگر تحصیل می کنند، تردیر ها و سرمایه گذاران انتخاب مناسبی می باشد.

اما باید این را هم در نظر گرفت که این سرور ترافیک نامحدود ارائه نمی دهد؛ بنابراین شاید برای استفاده روزمره چندان مناسب نباشد.

 

ارسال پاسخ