سرور بورس اختصاصی با پینگ کمتر از 1 میلی ثانیه

سرور بورس اختصاصی با پینگ کمتر از 1 میلی ثانیه

عزیزانی که در بورس فعالیت میکنید درک میکنیم که با اینترنت های حتی خوب هم مشکل سر خط زنی و خرید عرضه اولیه دارید و حتما باید فاصله گرفتن دیتا تا انجام کارتون خیلی کم باشه و با سرور بورس این مورد شما حل می شود و به درخواست خیلی از عزیزانی که در بورس فعالیت دارید این سرویس را به جمع سایر خدمات فراز سرور اضافه کردیم .

این سرور ، با سرور کاهش پینگ کاملا متفاوت می باشد ، سرور کاهش پینگ برای گیمرها طراحی شده است و در خارج از کشور میزبانی می شود و با یک سری عملیات های فنی پینگ پایین می دهد ، اما سرور مخصصوص سر خطی بورس برای بورس داخل کشور و از دیتاسنترها تهران ارائه می شود .

سرور کاهش پینگ

خرید سرور مخصوص بورس با پینگ عالی

ماجرای سرور بورس به این شکل می باشد که شما مستقیم وارد خود محیط سرور در بهترین دیتاسنتر ایران یعنی برج میلاد میشید و از اونجا بدون هیچ واسطی کارتون رو انجام میدید .

به طور دقیق تر اگر بخواین براتون توضیح بدیم ، تصور کنید ما یک لپ تاپ در داخل خود دیتاسنتر مستقیم وصل به اینترنت دیتاسنتر ایران براتون روشن کنیم و شما با Any Desk وارد این کامپیوتر شید ، و از داخل خود این کامپیوتر کارتون رو انجام بدید ، چه میشود ؟

سرعت و کیفیت شما دقیقا یک چیز کاملا متفاوت با چیزی هست که تجربه میکنید .

فراز سرور هم دقیقا از چندین دیتاسنتر خوب ، مثل افرانت ، آسیاتک و چند دیتاسنتر خاص دیگر در ایران این بستر را برای کسانی که در بورس فعالیت دارید ، فراهم کرده است .

سرور مجازی بورس

تفاوت سرور بورس با کامپیوتر خود شما اینه که سرور مجازی بورس یک اینترنت بسیار پرسرعت دارد که محال هست در هیچ خونه و شرکتی این سرعت و پینگ را دریافت کنید .

شما دقیقا یک سرور ویندوزی مثل کامپیوتر خودتون دارید و دقیقا میتونید مثل یک کامپیوتر روش ربات بورس و یا مثلا مرورگر دلخواه و یا هر آنچه که دوست دارید را نصب کنید !

میشه اینطور عنوان کرد که از سرور مخصوص بورس ، بهتر و قوی تر هیچ کس در کل دنیا ندارد و شما بهترین شرایط را برای خودتون فراهم کردید که در صف های خرید خیلی سریع عمل کنید .

سرخطی زدن نیاز به Ping پایین و سرعت بالاست .

پینگ در وی پی اس مخصوص بورس به چه معنا می باشد

زمانی که شما به سرور مثلا هلند متصل میشید به نسبت اتصال به سرور ترکیه ، سرور ترکیه پینگ بهتری دارد ، چون فاصله دیتاسنتر تا کشور ایران کمتر می باشد و این رفت و آمد دیتا سریع تر و لذا پینگ کمتر می باشد .

دقیقا در بورس هم به همین شکل می باشد .

ما حتی دیتاسنترهایی را انتخاب کردیم که فاصله اون سرور تا کارگزاری کمتر باشد ، که بهترین کیفیت را در کل ایران بگیرید .

دیگ مهم نیست شما بندرعباس هستید یا مشهد ! چون شما وارد سروری می شید داخل برج میلاد که فاصله اون تا کارگزاری کمتر از 10 کیلومتر می باشد .

همچنین سرعت شما دیگ سرعت اینترنت معمولی نیست بلکه مستقیم به خود اینترنت اصلی دیتاسنتر با فیبر نوری پرت 100 گیگ وصل میشید که به طور عجیب و جالب و هیجان انگیزی سرعت شما بالاست .

آیا با موبایل هم میشود متصل شد ؟

بله شما به هیچ شرایط خاصی نیاز ندارید و فقط با نرم افزار ریموت دسکتاپ میتونید با تمام دیوایس ها راحت وارد محیط سرور شید و کارتون رو انجام بدید .

تمام دیوایس های اپل مثل آیفون و مک بوک و … گرفته تا تمام دیوایس های اندرویدی و حتی لینوکسی قابلیت اتصال به ویندوز سرور را دارد .

امنیت خرید سرور سر خطی

بالاترین ضریب امنیت در کانفیگ سرور سرخطی بورس در نظر گرفتیم و با 512 بیت میتوان به جرات گفت امن ترین حالت ممکن را برای شما رقم میزند و دقت کنید که مثل یک کارت عابر بانک ، فقط و فقط شما پسورد سرور را دارید و بعد خرید آموزش تغییر پسورد هم به شما داده می شود و حتی خود ما هم پسورد سرور شما رو نداریم .

در خصوص انتخاب پلان

پلان های متعددی بر اساس میزان منابع سرور از رم 4 هست به بالا که بستگی به میزان حرفه ای بودن شما و میزان سرعت و پردازشی که نیاز دارید میتوانید منابع بیشتری تهیه کنید ، هر چه منابع سرور بالاتر کیفیت آن نیز بهتر می باشد .

عامل مهم دیگر خود اینترنت شماست که سعی کنید از اینترنت های عالی استفاده بفرماید .

قیمت سرور مجازی بورس

چند پلان برای خرید سرور بورس در نظر گرفتیم که تفاوت آنها در امکانات آن سرور و میزان منابع آن می باشد .

منابع سرور یعنی چی ؟

شما وقتی یک لپ تاپ تهیه میکنید ، از شما سوال میکنند میخواین رم و cpu و هارد و … کامپیوتر شما چقدر باشه ؟

اینم دقیقا همان هست . شما یک لپ تاپ تهیه میکنید و منابع اون رو هم خودتون مشخص میکنید و تاثیر مستقیم در کیفیت اون کامپیوتر و در اینجا سرور دارد.

برای استعلام قیمت میتوانید از پشتیبانی ما سوال بفرماید .

همچنین میتوانید از طریق صفحه اصلی سایت خرید خودتان را انجام و مابتفاوت بعد خرید براتون فاکتور می شود .

 

مطالب پربازدید :

خرید سرور هلند

خرید سرور آلمان

خرید سرور ترکیه