خرید سرور اوکراین | خرید VPS اوکراین با آی پی ثابت اختصاصی

خرید سرور اوکراین | خرید VPS اوکراین با آی پی ثابت اختصاصی

بعد از محدودیت هایی که صرافی ها برای تمام دنیا ایجاد کردند و احراز هویت را اجباری کردند ، مهمترین اثرش را روی ایران گذاشت و این باعث شد که خیلی از کاربران ایرانی از Binance خارج شوند و یا به سمت صرافی های دیگر مثل کوکوین و … بروند و یا اینکه مجبور به احراز هویت شدند ! اما موضوع این هست که بلاخره یه روز تمام این صرافی ها احراز هویت را اجباری می کنند ! حتی تراست ولت که یک اپ غیر متمرکز می باشد ، این وسط کشورهای هستند که کم حاشیه هستند و ترید کردن و کارهای ارزی در این کشورها هنوز احراز هویت نمیخواد ، دقیقا خرید سرور اوکراین نیز جزو این کشورها هست و گروه فراز سرور به درخواست شما جزو سرورهای خود اضافه کرده است .

خرید سرور اوکراین با آی پی ثابت و اختصاصی

کشور اوکراین از جمله کشورهای اروپای شرقی است که همان طور که اشاره شد از لحاظ سیاسی از جمله کشور های کم حاشیه به حساب می آید. این کشور دارای دیتا سنترهای با کیفیت و قدرتمندی است که سرویس و خدمات خوبی را برای کاربران خود ارائه می دهد. این سرور دارای پینگ و پکت لاس مناسبی است که برای کاربران مختلف می تواند بسیار مناسب باشد.

و همچنین با توجه به جنگی که در حال حاضر در سال 2022 در اوکراین توسط روسیه ایجاد شده است دولت کشور اوکراین ترید و کارهای ارزی را مجاز کرد و این باعث شد که دیتاسنتر این کشور مورد استقبال قرار گیرد .

سرور اوکراین برای کدام دسته از کاربران مناسب است؟

همان طور که گفته شد کاربران تریدر از جمله اصلی ترین کاربران این سرور هستند چرا که با توجه به امنیت بالا و کیفیت خوبی که این سرور به کاربران خود ارائه می دهد در میان تریدر ها طرفداران زیادی دارد. همچنین تریدر ها به راحتی با استفاده از این سرور می توانند از پروتکل های مختلف و همچنین قابلیت کیل سوئیچ نیز بهره ببرند.

دسته بعدی کاربران تجاری هستند که با این کشور در حال تجارت هستند. این دسته از کاربران می توانند برای رسیدگی به اعمال بانکی و امور ارزی خود با استفاده از آی پی اوکراین عمل کنند.

همان طور که پیش تر گفتیم این سرور دارای کیفیت و پینگ مناسبی است که این سرور را برای استفاده کاربران تریدر مناسب می سازد. گیمر ها برای انجام بازی های مختلف به صورت آنلاین با کمترین تأخیر و بالاترین سرعت می توانند از این سرور بهره ببرند.

همچنین این کشور با دارا بودن دانشگاه های خوب، دانشجویان ایرانی را جذب خود کرده است؛ دانشجویان ایرانی نیز می توانند از سرور های اوکراین برای دسترسی به سایت دانشگاه و رسیدگی به امور خود بهره ببرند.

مزایای استفاده از وی پی اس اوکراین چیست؟

همان طور که اشاره کردیم سرور اوکراین دارای سرعت و کیفیت بالایی است ولی وقتی صحبت از ترید و انجام امور ارزی به میان می آید، اولویت اول به امنیت و پایداری تعلق می گیرد. باید به این نکته توجه داشته باشید که برای انجام امور ترید و کارهای ارزی خود از سرورهایی بهره ببرید که امنیت بالایی دارد. فراز سرور تمام سرور های خود را به صورت لینوکسی و کانفیگ شده در اختیار کاربران خود قرار می دهد که سرور اوکراین هم از این قضیه مستثنا نمی باشد.

همچنین خرید سرور اوکراین امکان کانفیگ بر روی پروتکل های مختلف مثل OpenVPN و یا Cisco و دگر پروتکل های موجود را فراهم می کند. همچنین بر روی این پروتکل های سرور اوکراین نیز می توان از قابلیت کیل سوئیچ بهره برد. با استفاده از کیل سوئیچ علاوه بر بالاتر بودن سرعت و کیفیت نسبت به سرورهای دیگر مثل سرورهای دسکتاپی، امنیت بالاتری را نیز دارا هستند و دیگر جای نگرانی برای کاربران در هنگام استفاده از سایت های صرافی ها وجود ندارد.

معایب این دیتاسنتر

سرور اوکراین مانند تمام سرور های موجود علاوه بر مزیت های موجود دارای معایبی نیز است. یکی از معایبی که می توان به این سرور وارد دانست، قیمت این سرور است. باید به این نکته توجه داشته باشید که دیتا سنتر اوکراین از جمله دیتا سنتر های با کیفیت و خوب اروپا به شمار می رود اما ممکن است قیمت آن نسبت به برخی کشور های دیگر مانند آلمان کمی بالاتر به حساب بیاید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که وقتی بحث ترید و امور ارزی به حساب می آید یکی از مهم ترین مسائل امنیت و پایداری است که اوکراین در مورد دسته بالا را در اختیار دارد.

پس اگر دنبال سروری برای انجام امور بانکی و ارزی خود هستید خرید سرور اوکراین از جمله گزینه های مناسب و خوب برای شما به حساب می آید.

برای خرید و استعلام قیمت خرید سرور اوکراین نیز می توانید با تیم پشتیبانی فراز سرور تماس بگیرید.

آیا سرور مجازی اوکراین را بر روی پروتکل OpenVPN می توان استفاده نمود؟

همان طور که گفته شد تمام سرور های موجود در فراز سرور به صورت لینوکسی و کانفیگ شده خدمت کاربران ارائه می شود. به همین دلیل از این سرور بر روی پروتکل های مختلف در دسترس می توان استفاده نمود و بدون نگرانی در مورد قطعی و یا بروز مشکل هنگام استفاده بر روی پروتکل های می توان از این سرور استفاده نمود.

آیا این دیتاسنتر بر روی ریموت دسکتاپ نیز ارائه می شود؟

نکته ای که قبل پاسخ به این سؤال باید به آن توجه داشته باشید، نکته ای در مورد امنیت در ریموت دسکتاپ است. ریموت دسکتاپ از جمله سرور هایی است که با نداشتن کیل سوئیچ و قرار گرفتن اطلاعات کاربران در اختیار شرکت واسطه می تواند بسیار خطرساز باشد. در این نوع از سرور های امکان نشر اطلاعات و لو رفتن نام کاربری و رمز عبور شما وجود دارد به همین دلیل افراد سودجو به راحتی می توانند با استفاده از اطلاعات حساب کاربری شما در صرافی های آنلاین اقدام به خالی کردن حساب صرافی شما کنند و ضرر های جبران ناپذیری را به شما وارد کنند.

برای آشنایی بیشتر با ریموت دسکتاپ یا Remote Desktop می توانید به صفحه اینستاگرام فراز سرور مراجعه کنید.

به همین دلیل فراز سرور، سرور های خود را به صورت لینوکسی و کانفیگ شده در اختیار کاربران قرار می دهد که علاوه بر سرعت و کیفیت بالا، از امنیت بالایی نیز برخوردار باشند و مشکلی برای کاربران اتفاق نیفتد.

کلام آخر

از جمله سرور هایی که بین کاربران تریدر طرفدار خوبی را به خود اختصاص داده است، خرید سرور اوکراین است. این کشور اروپای شرقی با توجه به بی حاشیه بودن در مسائل سیاسی می تواند سرور خوبی برای کاربران تریدر باشد. همچنین از این سرور کاربران دیگر از جمله گیمر ها نیز می توانند استفاده کنند چرا که دارای پینگ مناسبی است. لازم به ذکر است که از این سرور برای استفاده روتین و روزانه نیز می توان استفاده نمود چراکه محدودیتی در مقدار ترافیک اختصاص داده شده به کاربران وجود ندارد از این رو می تواند سرور مناسبی برای انتخاب باشد. برای استعلام قیمت و خرید این سرور می توانید با تیم پشتیبانی فراز سرور تماس بگیرید.

 

 

برخی از خدمات فراز سرور :

احراز هویت بایننس

خرید اپل آیدی

 

مطالب پربازدید :

خرید سرور عمان

خرید سرور آلمان

سرور لهستان

 

ارسال پاسخ