خرید سرور ایرلند | خرید VPS ایرلند با آی پی اختصاصی مخصوص ترید

خرید سرور ایرلند | خرید VPS ایرلند با آی پی اختصاصی مخصوص ترید

تریدرهای ایرانی با اعمال تحریم‌ها علیه ایران، دچار مشکلات زیادی شدند و صرافی‌های آنلاین مثل بایننس با توجه‌ به قرار گرفتن نام ایران در لیست سیاه FATF ، محدودیت‌هایی را برای کاربران ایرانی خود اعمال کردند. این صرافی در نهایت به مسدودکردن حساب کاربری ایران پرداخت. تریدرها نیز که سرمایه خود را در خطر می‌ دیدند اقدام به استفاده از سرورهای مختلف کردند که خرید سرور ایرلند از جمله آنهاست

با اینکه این دیتاسنتر جزو دیتاسنترها و کشورهای خاص به شمار میاید , اما به جهت نیاز دوستانی که به هر نحوی مایل هستند از کشور بی حاشیه ایرلند راحت ترید کنند و یا حتی کسانی که از این کشور احراز هویت کردند , این سرور را به تعداد محدودی خریداری کردیم .

خرید وی پی اس ایرلند

همان‌طور که در اول گفتیم با اعمال تحریم‌ها علیه ایران و قرار گرفتن نام ایران در بین کشورهای موجود در لیست سیاه FATF، محدودیت‌های اقتصادی زیادی بر علیه کشورمان اعمال شده است. این محدودت هم گریبان تریدرها را نیز گرفته است و باعث شده است که تریدرها نتوانند از صرافی‌های بزرگی مثل بایننس استفاده کنند. به همین جهت تریدرها به استفاده از سرورها و وی پی اس های مختلف رو آوردند.

خرید سرور ایرلند از جمله کشورهای بی‌طرف از لحاظ سیاسی است. ایرلند، کشوری بی حاشیه از نظر سیاسی نسبت به سیایت ها آمریکا و اروپا است. این ویژگی باعث شده است که تریدرهای ایران به استفاده از وی پی اس این کشور روی‌آورند و با آی پی این کشور وارد سایت بایننس شوند و برای دسترسی به‌حساب خود از سرور ایرلند استفاده کنند.

در ادامه مطلب به بررسی مزیت‌ها و معایب وی پی اس ایرلند می‌پردازیم.

مزایای خرید VPS ایرلند

کشور ایرلند با توجه به عدم جهت گیری سیاسی نسبت به سیاست‌های آمریکا و اروپا و همچنین بی طرفی و بی حاشیه بودن در سیاست جهانی، بستری امن برای فعالیت‌های اقتصادی به ارمغان آورده است. این مزیت برای تریدرها هم مفید است. چراکه آن‌ها با استفاده از این ویژگی می‌توانند با آی پی ایرلند به‌حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنند و با استفاده از وی پی اس ایرلند از تمام امکانات صرافی‌های ارز دیجیتال برخوردار شوند.

همچنین این سرور دارای امنیت و کیفیت قابل‌ملاحظه‌ای است که برای تمام کاربران مهم است.

این سرور دارای یک پشتیبانی خوب و بسیار محترم است که در صورت لزوم می‌توان از آن بهره برد که از جمله مزیت‌های این سرور به شمار می‌رود.

همچنین این سرور پینگ و پکت لاس مناسبی دارد که می‌تواند انتخاب خوبی برای گیمرها نیز باشد.

یکی دیگر از مزیت‌های دیگر وی پی اس ایرلند فراز سرور می‌توان به اجازه کانفیگ سرویس Open VPN و سیسکو اشاره کرد که واقعاً مزیت خوبی به شمار می‌رود و چرا که در سرویس Open VPN می‌توان از قابلیت کیل سوئیچ بهره برد که بسیار مفید و بسیار، بسیار پراهمیت است.

برای مطالعه در مورد کیل سوئیچ نیز می‌توانید به مقاله این موضوع در سایت فراز سرور بپردازید.

معایب خرید سرور ایرلند ایرلند

این سرور مانند تمام سرور های موجود، علاوه بر مزایا معایبی نیز دارد که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

یکی از ایراداتی که خرید سرور ایرلند دارد، قیمت بالای این وی پی اس است. با توجه به هزینه‌های دلاری که این سرور با خود به همراه دارد، با قیمت نسبتاً بالایی برای کاربران ارائه می‌شود. توجه داشته باشید که قیمت این سرور به دلار چندی است که ثابت مانده است اما با افزایش قیمت دلار در ایران، قیمت معادل این وی پی اس به ریال برای کاربران، قیمت نسبتاً بالایی به‌حساب می‌آید.

یکی دیگر از ایرادات این وی پی اس ترافیک محدود این سرور است , این سرور برای هر کاربر میزان مشخص و محدودی از ترافیک را اختصاص داده است که می‌توان از معایب این سرور دانست , البته که این مقدار از ترافیک برای کاربران تریدر این سرور مناسب و کافی است ولی اگر بخواهید از این سرور برای استفاده‌های روزمره بهره ببرید دچار مشکل خواهید شد.

وی پی اس ایرلند برای چه کسانی مناسب است؟

همان‌طور که گفتیم و با توجه به بی‌طرف بودن کشور ایرلند از نظر سیاسی، تریدرهای یکی از اصلی‌ترین کاربران این سرور هستند ; چرا که امنیت از ویژگی‌های مهم و پراهمیت برای تریدرها است.

کاربران بعدی این وی پی اس، افرادی هستند که برای ادامه تحصیل به کشور ایرلند رفته‌اند و به هر دلیلی از در داخل این کشور حضور ندارند .

آن‌ها با استفاده از این وی پی اس می‌توانند با آی پی کشور ایرلند وارد سایت دانشگاه خود شده و از خدمات و امکانات این سایت استفاده کنند.

کاربران دیگر گروهی از تجار هستند که برای انجام بیزینس در این کشور نیاز به آی پی ایرلند دارند که به‌راحتی می‌توانند با استفاده از وی پی اس ایرلند فراز سرور از این امکان بهره‌مند شوند و به‌حساب‌های بانکی خود دسترسی پیدا کنند.

عده از کاربران هم گیمرها هستند که این سرور با ارائه سرعت، پینگ و پکت لای مناسب و همچنین کیفیت بالا توانسته است که توجه گیمرها را به خود جلب کند.

کلام آخر

با توجه به بی طرفی کشور ایرلند، می‌توان از وی پی اس این کشور برای انجام امور خود استفاده کرد , سرور ایرلند با فراهم‌کردن امنیت و کیفیت و سرعت بالا توانسته جایگاه خوبی را برای خود فراهم کند .

از جمله معایبی که به این سرور وارد است، قیمت بالا و همچنین محدودیت ترافیک این سرور است و این سرور از جمله سرور های جذاب برای تریدرهاست که توسط تیم فراز سرور از بهترین دیتا سنترهای ایرلند تهیه شده و خدمت شما عزیزان تقدیم می‌شود.

برای خرید سرور ایرلند میتوانید با قیمت داخل صفحه اصلی سایت تهیه بفرماید .

سرور مخصوص ترید

همچنین در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید : تماس با فراز سرور

 

 

مطالب پربازدید :

احراز هویت بایننس

خرید سرور اتریش

خرید سرور هند

ارسال پاسخ