خرید سرور ترکیه | آی پی ثابت ترکیه برای ترید | فراز سرور

خرید سرور ترکیه | آی پی ثابت ترکیه برای ترید | فراز سرور

امروزه با انواع و اقسام محدودیت های موجود برای ایرانیان در بسیاری از سایت ها و نرم افزار ها همچون Binance و کسانی که ترید میکنند مواجه هستیم و به همین دلیل کاربران ایرانی به فکر استفاده از سرور های مختلف افتاده اند. یکی از کشورهایی که فعلا خیلی حساسیت روش نیست و میتونید هم برای ترید و هم کارهای ارزی استفاده کنید همین خرید سرور ترکیه می باشد که در ادامه بیشتر در این خصوص صحبت میکنیم .

شهر استانبول که به عنوان یکی از بزرگترین شهر های ترکیه به حساب می آید، دارای 24 دیتا سنتر و 55 ارائه دهنده وب است. همچنین از کانفیگ های دیگر شهر های ترکیه مثل آنکارا و ازمیر هم می توان استفاده نمود.

مخاطبین خرید سرور ترکیه

شاید برای شما هم سؤال باشد که چرا باید افراد به خرید سرور ترکیه فکر کنند و آن را خریداری کنند. باید به این نکته توجه داشته باشید که کاربران با توجه به امور مختلفی که میخواهند انجام دهند، سرور خود را انتخاب می کنند.

دانشجویان ایرانی در ترکیه

با توجه به نزدیک بودن این کشور به ایران، دانشجویان زیادی برای تحصیل به این کشور مهاجرت کرده اند. اما اگر این دانشجوها بخواهند از داخل ایران یا هرجای دیگری به جز ترکیه، وارد سایت دانشگاه خود شده و از امکانات آن استفاده کنند، دچار مشکل خواهند شد. پس می توان گفت یکی از کاربرانی که سرور ترکیه را خریداری خواهند کرد، دانشجویان خواهند بود.

خرید vps ترکیه برای ترید

استفاده از این سرور در بین ترید ها هم طرفدار کم ندارد. چرا که صرافی بزرگ بایننس حساسیت بالایی بر روی این کشور ندارد و به راحتی می توان با خرید سرور و استفاده از آی پی ترکیه به این صرافی دسترسی پیدا کرد.

البته لازم به ذکر است که سرور های بهتر دیگری برای استفاده تریدر ها موجود است که به بسته به نیاز خود شما و یا کشوری که باهاش احراز هویت کردید دارد ، که از آن هم می توانید استفاده کنید ولی اگر قصد استفاده از سرور ترکیه را دارید به راحتی می توانید از فراز سرور این وی پی اس را تهیه کنید.

دقت کنید که کشورهای دیگری هم همچون خرید سرور ترکیه وجود دارد که این حساسیت ها رو ندارند . مثل خرید سرور امارات ، خرید سرور سوئد ، خرید سرور سوئیس ، خرید سرور گرجستان ، خرید سرور مالزی و کلی کشور دیگر که حساسیت کمی روی آن کشورها هست و خیلی کم حاشیه هستند .

وی پی اس ترکیه برای بازی آنلاین

خرید سرور ترکیه با توجه به کیفیت دیتاسنتر نزدیک آن به کشور ایران و وی پی اس ارائه شده با پینگ پایین و پکت لاس مناسب ، برای گیمر ها نیز بسیار مناسب است که می توانند از آن برای انجام گیم هم استفاده کنند.

و در نهایت سرور با آی پی ترکیه برای بیزینس من ها

همچنین ایرانیان زیادی با این کشور در حال تجارت هستند که برای دسترسی به حساب هایشان و یا فعالیت های تجاری در ترکیه نیز می توانند از این سرور بهره ببرند.

مثل تمام کشورهای دیگر هر سروری یک سری معایب و یک سری مزایا دارد که در ادامه به این موضوع هم در خصوص خرید سرور ترکیه میپردازیم .

مزایا و معایب دیتاسنتر ترکیه

هیچ عیب خاصی روی این دیتاسنتر نمیتوان گذاشت و همه چیز آن مناسب هست ! هم قیمت آن که ماهانه 195 ت هست و بسیار مناسب می باشد و هم کیفیت و پایداری آن .

اما دقت کنید که نباید مثلا بگیم خوب کیفیت سرور هلند بهتره یا ترکیه ! چون این دو ، دو تا چیز کاملا متفاوت هستند ! هر کشور را باید با کشور مشابه خودش مقایسه کرد !

آیا میشه گفت بنز بهتره یا شورولت امریکا ؟ قطعا هر دو ! برای دو شخص متفاوت از دو نیاز متفاوت !

کلام آخر

ترکیه از جمله همسایه های ایران است که کشورمان با آن مرز خاکی نیز دارد. بسیاری از افراد برای تحصیل و تجارت به ای کشور می روند. این افراد برای انجام امور بانکی خود و همچنین دسترسی به سایت دانشگاه ها و استفاده از امکانات آن ها باید از سرور های ترکیه استفاده کنند. این سرور برای کاربران تریدر نیز می تواند مناسب باشد چرا که پینگ پایینی دارد و در نتیجه سرعت خوبی را ارائه می دهد. شما می توانید به راحتی این سرور را از سایت فراز سرور تهیه کنید.

برای خرید سرور ترکیه میتوانید به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

خرید سرور مخصوص ترید

 

سوالات رایج :

آیا سرورها کانفیگ می شوند ؟

بله سرور به صورت یک پروتکل دلخواه شما مثلا Cisco یا OpenVPN کانفیگ و تحویل شما میشود .

روی چند دیوایس میتوان استفاده کرد ؟

سرورها 4 کاربره کانفیگ می شوند ، اما این به آن معنی نیست که 4 نفره استفاده کنید !

این برای مواقعی هست که شما بخواین در شرایط خاص روی دیوایس های مختلف استفاده کنید .

نحوه خرید ؟

به صورت آنلاین از صفحه اصلی سایت میتوانید خرید کنید .

هنوز سوالی دارید ؟

کامنت کنید .

 

مطالب پربازدید :

خرید سرور دانمارک

ماینر چیست

آموزش ساخت NFT و نحوه فروش آن

ارسال پاسخ