چگونه آدرس جیمیل خود را برای همیشه حذف کنیم ؟ | فراز سرور

چگونه آدرس جیمیل خود را برای همیشه حذف کنیم ؟ | فراز سرور

گوگل سرویس های مختلفی را برای راحتی و استفاده کاربران خود ارائه کرده است که از این سرویس ها می توان به سرویس جیمیل اشاره نمود. این سرویس همان ایمیل است که توسط گوگل برای کاربران ارائه شده است و نام آن را به Gmail تغییر داده است. این سرویس با توجه به ادغام با بسیاری از سرویس های دیگر گوگل، یکی از راه های دسترسی به آن ها می باشد. حال اگر بخوانید جیمیل خود را حذف کنید، راه حل چیست؛ برای پیدا کردن پاسخ سؤال چگونه آدرس جیمیل خود را برای همیشه حذف کنیم؟ تا انتها با فراز سرور همراه باشید.

برای اینکه بتوانید از سرور های مجازی برای کار های ارزی و ترید و بایننس از اولین وب سایت ارائه کننده خدمات به تریدر ها استفاده کنید حتما وارد لینک زیر شوید :

سرور های مجازی فراز سرور

چگونه حساب کاربری جیمیل خود را حذف کنیم ؟

گوگل یکی از بزرگ ترین کمپانی هایی موجود است که خدمات بسیاری را به کاربران ارائه می دهد. این خدمات شامل سرویس هایی نیز می شود که با استفاده از آن کاربران می توانند راحت تر و بهتر از دیوایس های خود استفاده کنند.

این سرویس ها در بسیاری از امور کاربردی می باشند و انجام امور را برای کاربران آسان تر می کنند. از این سرویس ها می توان به جیمیل اشاره نمود. همه ما از ایمیل بهره مند شده ایم و از آن برای انجام کار های مختلف خود استفاده می کنیم؛ جیمیل هم همان ایمیل است؛ اما توسط گوگل به کاربران ارائه می شود.

شما می توانید به راحتی هرچه تمام تر حساب کاربری جیمیل خو را داشته باشید و از آن برای انجام امور خود استفاده کنید. اما سؤالی که برای کاربران به وجود آمده است، این است که چگونه آدرس جیمیل خود را برای همیشه حذف کنیم؟ برای پیدا کردن پاسخ این سؤال تا انتها با ما همراه باشید.

نحوه حذف آدرس جیمیل برای همیشه

انجام این کار به هیچ عنوان مشکل نمی باشد و می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. البته لازم به ذکر است که برای انجام این کار بهتر است که از دیگر حساب های گوگل موجود بر روی مرورگر خود خارج شوید؛ این کار برای این است که فقط آدرس ایمیل مورد نظر شما حذف شود و حساب کاربری دیگری حذف نشود. در ادامه باید روال زیر را دنبال کنید:

  1. وارد گوگل شده و در بالا صفحه بر روی آیکون خود کلیک کنید.
  2. در صفحه مدیریت حساب کاربری خود، بر روی گزینه Data & Personaliztion کلیک کنید.
  3. اگر بخواهید اطلاعات خود را قبل از حذف آدری جیمیل خود دانلود کنید، می توانید از گزینه ذخیره استفاده کنید.
  4. در ادامه باید بر روی گزینه Delete a Google Service کلیک کنید.
  5. هنگامی که بر روی این گزینه کلیک می کنید، رمز عبور از شما درخواست می شود که باید آن را وارد کنید.
  6. در ادامه لیستی از سرویس هایی برای شما نمایش داده می شود که با استفاده از آن آدرس جیمیل خود از آن استفاده می کنید. در سمت راست هر سرویس نیز نماد سطل زباله ای وجود دارد که می توانید از آن ها خارج شوید.
  7. در مرحله بعد باید بر وی سطح زباله کلیک کنید تا اکانت جیمیل شما حذف شود. البته که ممکن است گوگل از شما بخواهد هویت خود را با یک متن تأیید گوگل دیگر تأیید کنید.
  8. در مرحله بعد نیز باید یک آدرس ایمیل به گوگل ارائه دهید. توجه داشته باشید که این آدرس ایمیل نباید برای گوگل باشد. این آدرس برای ورود به سرویس های دیگر است که با استفاده از جیمیل خود به آن ها دسترسی داشته اید.
  9. ایمیل خود را بررسی و با مراجعه به آن روند تأیید آن را دنبال کنید. لازم به ذکر است که تا زمانی که بر روی لینک دریافتی در ایمیل خود کلیک نکنید، به هیچ عنوان آدرس جیمیل شما حذف نخواهد شد.
  10. در گام آخر هم باید بر روی گزینه Remove Gmail کلیک کنید تا آدرس جیمیل شما به صورت کامل حذف شود.

کلام آخر

شما می توانید از جیمیل برای دسترسی به انواع سرویس های گوگل و همچنین دریافت و یا ارسال ایمیل استفاده کنید. این موضوع برای شما می تواند بسیار کاربردی باشد؛ ولی در برخی از گزینه ها نیز مشاهده شده است که کاربران با سؤال چگونه آدرس جیمیل خود را برای همیشه حذف کنیم؟ مواجه شده اند. برای پیدا کردن پاسخ این سؤال می توانید از مطلب بالا استفاده کنید.

 

مقالات پربازدید این هفته :

نیفتی گیت وی (Nifty Gateway) چیست ؟

چگونه رتبه خود را در VRchat مشاهده کنیم ؟

نحوه فروش NFT در OpenSea

اسکرین شات ها در ویندوز کجا ذخیره می شود ؟

ارسال پاسخ