نحوه تغییر مکان در تلویزیون هوشمند VIZIO | فراز سرور

نحوه تغییر مکان در تلویزیون هوشمند VIZIO | فراز سرور

با هوشمند سازی بسیاری از ابزار ها و وسایل، تکنولوژی راه خود را به خوبی پیدا کرده است و کاربران به استفاده از انواع ابزار های هوشمند روی آورده اند. از جمله این ابزار ها می توان به تلویزیون های هوشمند اشاره نمود که کاربران بسیاری از آن استفاده می کنند. این تلویزیون ها انواع بسیاری دارند که یکی از آن ها تلویزیون های هوشمند VIZIO است. کاربران این تلویزیون ها با مشکلی رو به رو شده اند و آن هم تغییر مکان در این تلویزیون ها است که بسیاری از کاربران با آن دست و پنجه نرم می کنند. در ادامه به نحوه تغییر مکان در تلویزیون هوشمند VIZIO خواهیم پرداخت که می تواند برای شما نیز مفید باشد. پس تا انتها با فراز همراه باشید.

روش تغییر دادن لوکیشن در تلویزیون های VIZIO

یکی از راه های استفاده از تمام امکانات و مزایای موجود در تلویزیون های هوشمند VIZIO استفاده از وی پی اس ها است. با تغییر مکان تلویزیون خود می توانید به محتوا و خدمات مختلف مسدود شده دسترسی پیدا کرده و از تماشا و استفاده از محتوا های مختلف لذت ببرید. شما می توانید با این تغییر به انواع سرویس ها از جمله Netflix، Amazon Prime و … دسترسی داشته و از آن ها استفاده کنید.

اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که راجع به پرفکت مانی اطلاعات دقیق ندارید حتما مقاله زیر را مطالعه کنید :

پرفکت مانی چیست ؟

با استفاده از وی پی اس ها می توان بدون هیچ گونه نگرانی به وب گردی و تماشا محتوا پرداخت چرا که ISPها با استفاده از امکانات خود به تماشای فعالیت شما می پردازند، این در حالی است که شما با استفاده از وی پی اس می توانید بدون نگرانی از این موضوع به فعالیت بپردازید.

البته که نباید از هر وی پی اس و یا سروری برای این کار استفاده کنید؛ باید از سرور هایی استفاده کنید که دارای سرعت و در عین حال امنیت بوده تا بتوانید به صورت امن به تغییر مکان تلویزیون خود بپردازید. پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس های موجود در فراز سرور است که دارای ویژگی های مثبت بسیاری است.

از این ویژگی ها می توان به استفاده از پروتکل های مختلف و کانفیگ سرور ها بر روی پروتکل های مختلف اشاره نمود که از جمله ویژگی های مثبت و قابل توجه به وی پی اس ها به حساب می آید.

نحوه استفاده از وی پی اس روی روتر برای تغییر مکان در تلویزیون ویزیو

یکی از راه حل هایی که برای شما در دسترسی است، استفاده از وی پی اس بر روی روتر است. با این کار می توانید شبکه خود را به صورت کامل تونل کرده و با این کار به مکان تلویزیون هوشمند شما نیز تغییر کرده و می توانید از امکانات آن استفاده کنید. برای این کار باید روال زیر را طی کنید:

  • ابتدا باید سرویس مورد نظر خود را از بین سرویس های موجود در فراز سرور انتخاب کرده و سپس کانفیگ های مربوط را دریافت کنید.
  • در ادامه باید وارد تنظیمات مودم خود شوید. برای این کار وارد مرورگر شده و سپس باید آدرس 162.168.1.1 را جست و جو کرده و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد تنظیمات مودم شوید.
  • در ادامه باید وارد تب پیشرفته شده و در بین گزینه ها، گزینه Administration را انتخاب کنید و سپس وارد گزینه Router Update کلیک کنید.
  • روی گزینه مرور کلیک کرده و دنبال فایل CHK دریافتی از فراز سرور بگردید و آن را به روتر خود معرفی کنید.
  • در ادامه آپلود را بزنید تا وی پی اس شما بر روی مودم کانفیگ شود.

به همین راحتی می توانید وی پی اس را بر روی روتر خود کانفیگ کرده و از آن برای تغییر مکان تلویزیون هوشمند VIZIO استفاده کنید.

روش استفاده از وی پی اس برای عوض کردن مکان در VIZIO با استفاده از تلویزیون اپل

شما می توانید با استفاده از کانفیگ هایی که فراز سرور در اختیار شما قرار می دهد، مکان تلویزیون خود را تغییر داده و محتوا GEO را از طریق اپل تی وی باز کنید. برای انجام این کار کافی است که روند زیر را دنبال کنید:

  • ابتدا باید حساب کاربری خود را در فراز سرور ایجاد کرده و همچنین با استفاده از وب سایت آن سرویس مورد نظر خود را خریداری کنید.
  • در ادامه باید اپل تی وی خود را به روتر متصل کرده و سپس مکان روتر خود را تغییر دهید تا بتوانید مکان تلویزیون خود را نیز به صورت کامل تغییر دهید.

کلام آخر

شما با تغییر مکان تلویزیون هوشمند VIZIO خود می توانید به انواع محتوا های موجود در آن دسترسی داشته باشید و این موضوع می تواند باعث شود که شما نیاز به این کار پیدا کنید. راه حل موجود برای انجام این کار استفاده از سرور ها و وی پی اس های مختلف است که شما می توانید از آن بر روی روتر های خود استفاده کرده و به راحتی مکان تلویزیون هوشمند خود را تغییر دهید.

 

مقالات پربازدید این هفته :

نکات مهم افتتاح حساب در ترکیه

نحوه کسب درآمد از Fiverr چگونه است؟

نرم افزار کسب درآمد با دیدن تبلیغات روزی 20 دلار

لیکوئید شدن یا نقدینگی در رمزارز ها چیست؟

ارسال پاسخ