خرید سرور کانادا با آی پی ثابت | VPS کانادا مخصوص ترید

خرید سرور کانادا با آی پی ثابت | VPS کانادا مخصوص ترید

هر کسی برای دلیلی از کشور خاصی استفاده میکند ، در موضوع ترید و کارهای ارزی این موضوع بسیار پر اهمیت می باشد و برای صرفا رفع تحریم این موضوع که از کدام سرور و کدام کشور استفاده کنید خیلی اهمیتی ندارد ، خرید سرور کانادا دقیقا مخاطب کسانی می باشد که مشخصا میخوان روی این کشور کاری انجام دهند که به دسته بندی زیر تقسیم می شوند و در ادامه مقاله در فراز سرور بیشتر در این خصوص صحبت میکنیم .

خرید سرور آی پی ثابت کانادا

اگر بخواهیم به طور ساده تر و قابل درک تر منظور و مفهوم از خرید سرور کانادا را بیان کنیم، می توانیم بگوییم که سرور مجازی کانادا ابر کامپیوتر هایی هستند که به صورت دائم روشن بوده و همچنین به اینترنت نیز متصل هستند. این ابر کامپیوتر ها در اجزای داخلی با کامپیوتر های شخصی شما فرقی ندارند ولی دارای سخت افزار قوی تری هستند.

خرید سرور کانادا ، همانند بسیاری از سرور های مجازی موجود، از سیستم عامل های مختلفی بهره مند است که بسته به نوع کاربر آن ها ممکن است ویندوز، میکروتیک یا لینوکس و … باشد که در فراز سرور به دلایل بسیار مهمی که قبلا در موردش صحبت کردیم پیشنهاد ما کانفیگ روی لینوکس می باشد .

همانطور که بالاتر تاکید کردیم مخاطب یک کشور خاص افراد خاص هم هستند !

سرور مجازی کانادا برای چه افرادی مناسب است؟

به صورت کلی مخاطب مقاله خرید سرور کانادا دسته بندی زیر می باشند :

تریدرها

دانشجویان ایرانی محصل در کانادا

بیزینس من های ایرانی و یا خارجی که با کانادا کار میکنند

فریلنسرهایی که با کانادا میخوان فعالیت انجام دهند

و …

این سرور می تواند پاسخگوی امور روزانه افراد باشد. همچنین بسیاری از کاربران حرفه ای نیز می توانند از این سرور بهره ببرند. از جمله این کاربران تریدر ها هستند که به دلیل عدم جهت گیری سیاسی کشور کانادا و همچنین سرعت خوبی که این سرور مجازی دارا است، می توانند از این سرور استفاده کنند.

بسیاری از افراد تابعیت این کشور را دارند و یا در بانک های این کشور دارای حساب های مختلفی هستند، این افراد برای استفاده از امکانات سایت بانک ها و دسترسی کامل به حساب های خود در کانادا، باید از سرور های مجازی کانادا استفاده کنند.

این موضوع جایی بسیار پراهمیت می شود که شما از کانادا احراز هویت بایننس انجام دهید و اینجاست که دیگ 100 درصد باید روی همان آی پی هم بروید .

در مورد احراز هویت بایننس چیزی میدونید ؟

احراز هویت بایننس

 

مزیت های خرید سرور کانادا

این سرور از جمله سرور های مجازی است که دارای کیفیت و سرعت بسیار خوبی است که می توان برای انجام امور متفاوت و حتی به دلیل ترافیک نامحدود آن برای وبگردی و دانلود هم میتوان از آن ها بهره برد.

همانطور که تاکید شد بر خلاف سرورهای خاص مثل مالزی و اسپانیا و اتریش و … این سرور ترافیک بالایی را در اختیار کاربران خور قرار می دهد و آن ها می توانند به راحتی و بدون نگرانی از این سرور استفاده کنند.

از این سرور مجازی به منظور راه اندازی کنترل پنل های متفاوت اعم از Cpane-Directadim plesk استفاده نمود که از جمله ویژگی های منحصر به فرد این سرور مجازی به حساب می آید.

همانطور که گفته شد این سرور در انواع مختلف سیستم عامل ها نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد و آن ها می توانند با توجه به کاربردشان از این سیستم عامل ها استفاده کنند.

همچنین این سرور دارای منابع سخت افزاری بسیار قدرتمندی است که در هنگام استفاده از آن دچار افت کیفیت نخواهد شد.

و در نهایت خرید سرور کانادا به ما این امکان را میدهد که هر پروتکل دلخواه مثل OpenVPN و یا Cisco و … را با دست باز روی آن کانفیگ کرد و این یک مزیت بسیار مهم برای ترید کردن و داشتن قابلیت کیل سوئیچ دانست .

در خصوص قیمت ، کشورهای عمومی مثل امریکا و آلمان و فرانسه و خرید سرور کانادا و … اصولا قیمت های مناسبی دارند و مثل کشورهای خاص قیمت های زیادی ندارند !

معایب وی پی اس با آی پی کانادا

عیب خاصی در این سرور نمی بینیم و هم قیمت مناسب دارد و هم کیفیت و پایداری خوبی دارد .

نتیجه گیری مقاله

سرور مجازی کانادا از جمله سرور های با کیفیت و پر سرعت موجود در بازار است که کاربران با توجه به کاربر های مد نظرشان اعم از ترید و گیم و انجام امور بانکی و بسیاری از امور دیگر، استفاده کنند. این سرور دارای سخت افزار بسیار قدرتمندی است که با توجه به آن سرعت و کیفیت بالایی را ارائه می دهند. کاربران می توانند به راحتی این سرور مجازی با کیفیت را از فراز سرور تهیه کرده و از آن استفاده کنند.

 

برای خرید سرور کانادا میتوانید از صفحه اصلی اقدام کنید :

سرور مخصوص ترید

 

مقالات پربازدید :

خرید سرور هند

خرید سرور امارات با IP ثابت

سرور کاهش پینگ برای گیم

ارسال پاسخ