خرید سرور ایتالیا | سرور با آی پی ایتالیا مخصوص ترید و کارهای ارزی

خرید سرور ایتالیا | سرور با آی پی ایتالیا مخصوص ترید و کارهای ارزی

خرید سرور ایتالیا رو کسانی دنبالش هستند که نیاز خاص براش دارند ، به طور مثال تریدرهایی که با کشور و مدارک ایتالیا احراز هویت کردند و یا مثلا تاجرانی که با این کشور کار میکنند و در یک مدتی باید به حساب های داخل اون کشور دسترسی داشته باشند و … که در ادامه این مقاله کامل در این خصوص صحبت میکنیم .

خرید سرور با آی پی ایتالیا

به طور کلی میتوان مخاطبان خرید سرور ایتالیا را به چند دسته تقسیم بندی کرد .

  • تریدر ها
  • دانشجویان
  • افرادی که حساب بانکی دارند
  • گیمر ها

1. تریدر ها برای اینکه بتوانند وارد سایت ها و صرافی های مد نظر خود بشوند باید یه سری اقدامات انجام دهند مثلا بایننس احراز هویت داره پس اگر شما با آی پی ایتالیا احراز هویت کرد تا آخرش باید با همین آی پی به کار خود ادامه دهید .

ممکنه سوال کنید اگر احراز هویت نکرده باشید چطور ؟

اما اگر هنوز احراز هویت نکردید ما پیشنهاد میکنیم سرور هایی با کشور دیگری را تهیه کنید مثل ترکیه ، امارات ، و در کل کشورهایی که کم حاشیه تر هستند .

رابطه ای هم که ایتالیا با Binance داره خیلی رابطه مشخص و واضحی نیست ! اما مثلا امارات داره به قطب کریپتو دنیا تبدیل می شود .

به طور کلی اگر بخواین ترید کنید چند راه دارید .

اگر میخواین در Binance کار کنید ، بهتره با کشورهایی برید که موردی با این صرافی پرمخاطب ندارند و یا اینکه کلا احراز هویت کنید و خیال خودتون رو راحت کنید .

یا اینکه کلا برید روی صرافی های دیگر مثل کوینکس و کوکوین و … که کلا نه احراز هویت میخوان و نه موردی با کشور خاصی …

اگر حالت دوم رو انتخاب میکنید یعنی صرافی های به جز بایننس !

در این صورت کشور ایتالیا هم جزو یکی از گزینه های خوب شما میتونه باشه چون هم ترافیک نامحدود داره و هم سرعت و کیفیت خوبی بهتون میده و چون ترافیک این سرور نامحدود هست ، میتونید برای نیازهای روزمره هم ازش استفاده کنید .

2. دومین دسته افرادی که به دنبال خرید سرور با IP ایتالیا هستند ، دانشجویان اونجا می باشند ، ایتالیا سالانه دانشجویانی را جذب میکند و این دانشجویان زمانی که به کشورهای خودشون برای سفر و … می آیند برای اینکه بتوانند به سایت ها و کلاس های خود دسترسی داشته باشند باید ip ایتالیا را داشته باشند .

حالا چرا باید آی پی ایتالیا داشته باشند ؟

چون سایت های داخلی مثل سایت های دانشگاهی ، سایت های بانکی ، سایت دادگستری و … ip کشور های دیگر را میبندند و اجازه نمیدهند افراد با آی پی دیگری به این سایت ها دسترسی داشته باشند .

در نتیجه برای اینکه بتوانند به سایت دانشگاهی خود دسترسی داشته باشند نیاز به آی پی ایتالیا دارند .

تازه علاوه بر این ممکنه شما استاد دانشگاه باشید ولی در ایران هستید برای اینکه بتوانید کلاس های خود را برگذار کنید باز هم باید و باید آی پی ایتالیا را داشته باشید .

3. سومین تاجران می باشند ، افرادی هم که ممکنه در ایتالیا سرمایه گذاری کرده باشند و حساب بانکی هم در آن کشور دارند آن ها هم برای اینکه بتوانند به حساب های خود دسترسی داشته باشند نیاز به وی پی اس با آی پی Italy دارند .

4. گیمرهای زیادی به ما پیام میدن که آیا برای بحث کاهش پینگ ، ایتالیا رو پیشنهاد میکنید ؟

خیر چون فاصله کشور ایتالیا به کشورهای تولید کننده گیم و همچنین با کشور مبدا یعنی ایران زیاد می باشد و این باعث میشه که پینگ و پکت لاس بالایی دریافت کنید .

اما برای شما دوست خوبمون که گیمر هستید خبر خوبی داریم !

گیمر ها میتوانند از سرور مخصوص گیم استفاده کنند که پینگ بین 50 تا 90 به شما میده که بسیار عالی هست .

سرور کاهش پینگ برای گیم 

اما بریم سراغ مزیت ها و معایب خرید سرور ایتالیا

مزیت های سرور مجازی ایتالیا

یکی از بهترین مزیت های خرید سرور ایتالیا پایداری و سرعت مناسب آن می باشد .

و با کمال تعجب سرور مجازی ایتالیا جزو معدود کشورهایی هست که ترافیک نامحدود ارائه می کند و این خیلی میتونه خوب باشه چون علاوه بر ترید کردن میتونید برای نیازهای روزمره خودتون هم استفاده کنید .

و در نهایت چون اجازه کانفیگ هر نوع پروتکلی روش هست ، یکی از بهترین پروتکل ها یعنی OpenVPN هم روی آن میتوان راه اندازی و در نهایت از قابلیت Kill Switch که یک ویژگی بسیار مهم برای Trader ها هست استفاده کنید .

اگر در مورد Kill Switch چیزی نمیدونی حتما مقاله زیر رو مطالعه کنید :

کیل سوئیچ چیست

 

معایب خرید وی پی اس ایتالیا

خوب ویژگی های خوبش رو گفتیم اما قیمت آن به نسبت سایر کشورهای اروپایی کمی گران تر هست و خود این موضوع ممکنه برای خریدهای بزرگ کمی چالش باشه …

عیب دیگری ما در کشور ایتالیا نمی بینیم .

 

 

جهت خرید VPS ایتالیا به لینک زیر مراجعه کنید

خرید آنلاین می باشد و دریافت و کانفیگ توسط کارشناسان فنی ما انجام می شود

تمامی توضیحات بعد خرید براتون نمایش و ایمیل می شود

خرید سرور مخصوص ترید

 

مطالب پربازدید این هفته :

0 تا 100 تفاوت سرور ابری و سرور مجازی

خرید سرور امارات

خرید VPS برای فایور

ارسال پاسخ