خرید سرور نروژ اسلو | وی پی اس نروژ Oslo با آی پی ثابت

خرید سرور نروژ اسلو | وی پی اس نروژ Oslo با آی پی ثابت

خرید سرور نروژ اسلو ; در سال های اخیر بسیاری از کشور های اروپایی و آمریکا تحریم هایی را علیه کاربران ایرانی اعمال کرده اند. این تحریم ها باعث بروز مشکلات زیادی برای کاربران ایرانی شده است که تریدر های ایرانی نیز از این قاعده مستثنا نیستند. با تحریم هایی که علیه ایرانیان اعمال شده است، محدودیت های بسیاری برای کاربران ایرانی به وجود آمد که برای بسیاری از آن ها ایجاد مشکل نمود. پروژه هایی مانند صرافی آنلاین بایننس از جمله وب سایت هایی بود که کاربرانی که از آی پی ایران برای دسترسی به آن استفاده می کردند را محدود کرد و در نهایت اقدام به مسدود سازی حساب های کاربری آن ها نمود. این امر باعث شد که منبع در آمد بسیاری از تریدر ها قطع شود و امکان استفاده از بسیاری از وب سایت های مکمل و صرافی های آنلاین را نداشته باشند. اما مانند تمام مسائل موجود، برای این کار راه حلی نیز وجود دارد که راه حل این موضوع استفاده از سرور ها و وی پی اس هایی است که کاربران می توانند با استفاده از آن ها با آی پی کشور های دیگر به امور خود رسیدگی کنند.

یکی از راهکارهای کارساز فعلی استفاده از کشورهای کم حاشیه تر و همچنین بحث احراز هویت بود و هست !

و راهکار بعدی کوچ به صرافی ها و سایت هایی که خیلی حساسیتی روی این موضوع ندارند !

اما سوال اینجاست ! هیچ تضمینی وجود دارد که مثلا صرافی مثل کوکوین و یا کوینکس بعدا مثل Binance احراز هویت نخوان !؟

اگر مایل هستید 0 تا 100 آموزش کوکوین را مشاهده کنید به لینک زیر مراجعه کنید

آموزش کوکوین

یا سوال مهم تر اصلا این صرافی ها که هیچ گونه مجوز خاصی ندارند آیا این امنیت خاطر رو به کاربران میدند که پس فردا مشکلی ایجاد نشود !؟

به هر روی همیشه تیم فراز سرور تاکید کرده است که بهترین راهکار در حال حاضر اگر نخواین احراز هویت کنید استفاده از سرورهای کشورهای کم حاشیه می باشد و بنا به درخواست کاربران زیادی ، خرید سرور نروژ اسلو را نیز به جمع سایر کشورها اضافه کردیم .

یکی از خدمات مهم تیم فراز سرور احراز هویت در تمامی سایت های مهم اعم از بایننس و حتی سایت های فریلنسری می باشد :

احراز هویت بایننس

خرید سرور نروژ اسلو

کشور نروژ از جمله کشور های اروپایی است که دارای دیتا سنتر هایی با سخت افزار قدرتمند است و توانسته کیفیت و سرعت خوبی را برای کاربران فراهم کند. این دیتا سنتر از پشتیبانی خوبی نیز دارد و کاربران می توانند با استفاده از آن به راحتی و بدون نگرانی از قطعی و عدم پایداری برای مصارف گوناگون استفاده کنند. این سرور از جمله سرورهای اروپایی است که طرفداران خاص خود را دارد و بسیاری از کاربران برای انجام امور ارزی و حتی ترید از این سرور بهره می برند. اما قیمت این سرور چند است؟ و یا آیا می توان از این سرور بر روی پروتکل های مختلف استفاده نمود؟ برای پاسخ به این سؤالات تا انتها با فراز سرور همراه باشید.

خرید سرور نروژ دیتاسنتر Oslo برای کدام یک از کاربران مناسب است ؟

کشور نروژ با توجه به عدم جهت گیری سیاسی خاصی که نسبت به سیاست های آمریکا و اروپا دارد، توانسته است تا بستری امنی برای انجام فعالیت های اقتصادی در تمام ابعاد حتی کارهای غیر از ترید و … فراهم کند. از این رو و با توجه به کیفیت و سرعتی که برای کاربران خود فراهم می کند، می تواند از جمله سرور ها و وی پی اس های مناسب برای کاربران تریدر باشد.

قبل از هر چیز اگر نمیدونید VPS چیست و تفاوت آن با V P N به اصطلاح آی پی ثابت چیست حتما حتما اول پیج اینستاگرام ما رو کامل بررسی کنید که کلی ویدئو آموزشی خواهید دید که در هیچ جای فضای وب نمونه آن نیست !

اینستاگرام فراز سرور

یا در صورت تمایل مقالات زیر به شما خیلی کمک میکنه :

وی پی اس چیست ؟ ›

یکی از مهمترین نیازهای عزیزانی که نیاز به خرید سرور نروژ اسلو دارند ، تریدرها و کسانی که در فارکس و کریپتو کار میکنند هستند ، تریدرها با استفاده از وی پی اس این کشور و شهر اسلو به راحتی می توانند از تمام وب سایت های صرافی ها آنلاین و همچنین تمام وب سایت های مکملی که برای تریدر وجود دارند بدون نگرانی از موضوع احراز هویت ( در حال حاضر ) استفاده کنند.

همچنین خرید سرور نروژ اسلو برای بسیاری از کاربران که در این کشور مشغول به تحصیل هستند و به هر دلیلی از این کشور خارج شده اند، به راحتی می توانند با استفاده از وی پی اس نروژ و شهر اسلو به وب سایت دانشگاه و کالج خود دسترسی داشته باشند و به انجام امور درسی و تکالیف خود بپردازند.

این سرور با ارائه پینگ و پکت لاس مناسب در کنار سرعت و کیفیت توانسته از جمله سرور های مورد علاقه گیمر های نیز باشد و آن ها می توانند از آن برای دسترسی به بسیاری از بازی های آنلاین و انجام آن ها استفاده کنند.

خرید سرور نروژ اسلو برای افرادی که در این کشور دارای حساب های بانکی نیز هستند و می خواهند به امور بانکی خود استفاده کنند هم می تواند مناسب باشد. چرا که برای دسترسی به این حساب ها باید با آی پی این کشور وارد شوند و آی پی اسلو از جمله بهترین گزینه های موجود می باشد.

به طور کل می توان گفت که خرید سرور نروژ اسلو برای بسیاری از کاربران مناسب است چرا که با توجه به نا محدود بودن ترافیک این سرور، می توان از آن برای انجام امور روتین و روزانه مانند تماشای یوتیوب و دانلود فیلم بسیاری از امور دیگر استفاده نمود.

برای خرید و همچنین استعلام قیمت این سرور می توانید با تیم پشتیبانی فراز سرور تماس بگیرید.

آیا می توان از وی پی اس نروژ بر روی پروتکل های مختلف استفاده نمود؟

با توجه به اینکه تمام سرور های موجود در فراز سرور به صورت کانفیگ شده و لینوکسی به کاربران ارائه می شود. کاربران می توانند از این سرور ها و وی پی اس ها بر روی پروتکل های مختلف موجود مانند OpenVPN و یا Cisco و یا IKEv2 و یا L2TP و بسیاری دیگر از سرور های موجود استفاده کنند که از جمله ویژگی های خوب سرور نروژ نیز می توان دانست. همچنین در هنگام استفاده پروتکل های بر روی این سرور نیز می توانید از قابلیت کیل سوئیچ هم بهره ببرید که از جمله کاربردی ترین و بهترین قابلیت هایی است که کاربران تریدر می توانند از آن برای انجام امور خود استفاده کنند.

برای آشنایی بیشتر با قابلیت کیل سوئیچ و مطالعه در مورد آن می توانید به وب سایت و صفحه اینستاگرام فراز سرور مراجعه کنید.

قیمت VPS Norway

مهم نیست دلار و ارز و … چه قیمتی داشته باشند ، شما در هر زمان از سال ، اقدام به خرید وی پی اس و هر خدمت و محصولی از FarazServer کنید دو تا ضمانت رو دارید !

  • ضمانت قیمت ! > به این معنی که از ثانیه اول تحویل سرور تا ثانیه اخر تحویل سرور در هر جای دنیا اگر جایی با همین کانفیگ و منابع قیمت بهتری داشت شما 10 میلیون تومان از ما هدیه خواهید گرفت .
  • ضمانت کیفیت ! > به این معنی که از ثانیه اول تا ثانیه اخر اعتبار شما ، اگر جای در کل دنیا سروری با همین کانفیگ ، کیفیت بهتری ارائه کرد ، مجدد شما 10 میلیون ضمانت پرداخت ما رو به عنوان هدیه و بدون هیچ قید و شرطی خواهید داشت .

با توجه به نوسانات دلار و ارز برای استعلام قیمت و خرید سرور نروژ و شهر اسلو می توانید به راحتی با تیم پشتیبانی فراز سرور تماس بگیرید.

کلام آخر

خرید سرور نروژ اسلو از جمله سرور هایی است که کاربران می توانند از فراز سرور تهیه کنند و برای امور خود استفاده کنند. این سرور به صورت کانفیگ شده و لینوکسی به کاربران ارائه می شود که امکان استفاده از پروتکل های مختلف و همچنین قابلیت کیل سوئیچ را بر روی آن ها فراهم می کند. برای خرید این سرور هم می توانید با تیم پشتیبانی فراز سرور تماس بگیرید و به راحتی آن را خریداری کنید.

 

مقالات پربازدید :

خرید وی پی اس برای تلویزیون

خرید VPS برای تلویزیون اندروید و نحوه فعال کردن آن

خرید سرور استرالیا

خرید سرور فرانسه

خرید سرور اسپانیا

ارسال پاسخ