خرید وی پی اس برای پی پال | سرور مخصوص پرداخت های پی پال

خرید وی پی اس برای پی پال | سرور مخصوص پرداخت های پی پال

بسیاری از شما کاربران در هنگام خرید اینترنتی و آنلاین از وب سایت های مختلف خارجی و همچنین برخی از وب سایت های خارجی نام پی پال را شنیده اید و یا با نام این سرویس پرداخت مواجه شده اید. PayPal کاربرد های زیادی برای کاربران دارد، از این سرویس پرداخت آنلاین برای پرداخت هزینه های آزمون های جهانی مانند آیلتس و تافل و بسیاری دیگر از آزمون های جهانی و همچنین پرداخت صورت حساب های سرورها مثل شرکت هایی مثل ما و همچنین فریلنسرها و … استفاده می شود. اما متأسفانه و با توجه به تحریم های اعمال شده علیه کشورمان، این سرویس پرداخت جهانی نیز مانند بسیاری از سرویس ها و خدمات دیگر از دسترس ایرانیان خارج شده است. بسیاری از افراد به برای انجام امور مختلف خود به این سرویس پرداخت جهانی نیاز دارند. اما چگونه می توان از این سرویس استفاده نمود؟ و اصلا خرید وی پی اس برای پی پال به چه صورت هست ؟ برای پاسخ به این سؤال تا انتها با فراز سرور همراه باشید.

خرید وی پی اس برای پی پال

پی پال از جمله شرکت های پرداخت جهانی است که در سال 1999 با نام Confinity تأسیس شده است. این شرکت در سال 2001 به نام پی پال تغییر نام داد و با این اسم تا اینجای کار به فعالیت خود ادامه داده است. این سرویس پرداخت جهانی در اوایل فعالیت خود با توجه به عدم شناخته شدن و استفاده توسط افراد سودجو و هکر ها حتی در کشور آمریکا نیز ممنوع بوده است اما با گذر زمان و توسعه این سرویس پرداخت، توسط فروشگاه ها و خریداران پذیرفته شد و با گذر زمان در بین افراد از محبوبیت خوبی برخوردار شده است.

یکی از ویژگی هایی که باعث محبوبیت بالای سرویس پی پال شده است کاربری ساده این سرویس است. این سرویس هم برای رید و هم برای پرداخت بسیار کاربردی است و با استفاده از یک لینک می توان عملیات برداشت و یا افزایش اعتبار پی پال را افزایش داد. همچنین به راحتی و با استفاده از نرم افزار طراحی شده برای تلفن های همراه می توان از این سرویس برای انجام امور بانکی خود استفاده نمود.

همچنین کاربران برای انتقال پول با استفاده از پی پال نیاز به پرداخت کارمزد ندارد و برای جابجایی پول وجهی را از کاربران خود دریافت نمی کند که خود می تواند یکی از دلایل خوب برای استفاده کاربران از این سرویس پرداخت جهانی باشد.

از پی پال برای چه کاربردهایی می تواند بهره برد و خرید وی پی اس برای پی پال برای چه کاری انجام می شود ؟!

خوب اولین و مهمترین موردی که از PayPal برای آن استفاده میکنیم انتقال وجه های بین بانکی هست ، این درگاه واسط دقیقا مانند یک بانک کار میکند و تفاوت آن با مثلا سیستم های مسترکارت و … این هست که راحت تر قابل اخذ می باشد و به همین دلیل بسیاری از کاربران از آن استفاده میکنند .

انتقال وجه به صورت بین المللی

سرویس پی پال چون به صورت جهانی است و در اکثر کشور های دنیا مورد تأیید بوده و توسط کاربران استفاده می شود. به راحتی و با استفاده از آن می تواند پول خود را به صورت آنی و امن از این طریق به حساب افراد دیگر در هر جا از جهان منتقل کنید.

کسب درآمد

امروزه با گسترش فضا های مجازی و بحث کارهای فریلنسری و یا دور کاری، بسیاری از افراد که دارای تخصص و مهارت های مختلفی هستند می توانند به راحتی با شرکت ها و کمپانی های خارج از کشور به صورت قراردادی و یا پروژه ای کار کنند. برای دریافت حقوق و هزینه ها از طرف شرکت ها نیز به راحتی می توانند از طریق پی پال عمل کرده و بدون نگرانی پول خود را دریافت کنند.

خرید های اینترنتی و پرداخت هزینه آزمون های مختلف

این سرویس پرداخت توسط بسیاری از وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بزرگ مانند آمازون حمایت می شود و کاربران می توانند برای خرید و پرداخت وجه بر روی این وب سایت ها از این سرویس پرداخت استفاده کنند و به راحتی از این فروشگاه های اینترنتی خرید کنند.

همچنین با استفاده از این سرویس می توان هزینه بسیاری از آزمون های زبان انگلیسی مانند آیلتس و تافل را پرداخت نمود. همچنین می تواند بسیاری از دوره ها و آزمون هایی که به صورت آنلاین برگزار می شود را با استفاده از پی پال خریداری کرده و در آن ها شرکت کنید و در نهایت نیز مدارک آن ها نیز دریافت کنید.

این کاربرد برای کاربران ایرانی می تواند بسیار پر کاربرد و مهم باشد، چرا که برای انجام بسیاری از امور و حتی مهاجرت باید مدارک مهم زبان مثل تافل و با آیلتس را دارا باشند.

دریافت پول با پی پال و خرید وی پی اس برای پی پال

در موارد بالا بیشتر از خرید های اینترنتی و برداشت از این سرویس پرداخت صحبت کردیم اما از این سرویس برای دریافت و افزایش اعتبار حساب خود نیز می توان بهره برد. بسیاری از وب سایت های خارجی از این سرویس پشتیبانی می کنند که می توان با استفاده از آن ها مبالغ مورد نیاز خود را دریافت نمود.

مسئله ای که در این بین وجود دارد تحریم های اعمال شده علیه ایران و همچنین محدودیت های موجود است که باعث شده است کاربران ایرانی امکان استفاده از این سرویس را نداشته باشند. آیا راه حلی برای این موضوع وجود ندارد و به هیچ وجه نمی توان از پی پال در ایران استفاده نمود؟؟!

در پاسخ به این سؤال باید گفت مانند تمام مسائل موجود این مسئله نیز دارای راه حل خاص خود است. راه حال این موضوع استفاده از وی پی اس ها و سرورهای موجود است. اما برای دسترسی به حساب پی پال خود به هیچ وجه از سرورهای رایگان موجود در اینترنت استفاده نکیند. چرا که با توجه به امنیت پائین این نوع از سرور ها به هیچ وجه استفاده از آن ها برای انجام امور حساس توصیه نمی شود. همچنین با توجه به اشتراکی بودن و تغییر دائمی آی پی های ارائه شده توسط این سرور ها و وی پی اس ها، امکان دارد پی پال حساب کاربری شما را مسدود کند.

برای فرار از این مسائل بهتر است از وی پی اس ها و سرور های آی پی ثابتی استفاده کنید که مخصوص پی پال هستند و با امنیت و کیفیت بالا، دیگر جای هیچ نگرانی را برای کاربران باقی نمی گذارند. شما می توانید برای خرید وی پی اس مخصوص پی پال به وب سایت فراز سرور مراجعه کنید و با تماس با تیم پشتیبانی ما، استعلام قیمت و روند خرید این وی پی اس را تکمیل کنید.

آیا برای استفاده از PayPal فقط داشتن سرور آی پی ثابت کفایت میکند ؟

ببینید ما بارها در مورد این موضوع صحبت کردیم که سرور آی پی ثابت به تنها کفایت نمیکنه !

چرا ؟ چون فقط آی پی آن ثابت هست و دقیقا یک نفر دیگر مثل شما همان آی پی رو داره و اگر بین هزاران نفر فقط یک نفر دیگر هم با همان آی پی بیاد و در پی پال ثبت نام کنه ! موضوع عوض میشه و سریع شما شناسایی می شوید !

اونم سایتی مثل پی پال که حتی مثل سایت های صرافی و کریپتو هم نیست که بگی اوکی یکم رحم دارند !

خیلی راحت و سریع بلاک میکنند !

و لذا خرید وی پی اس برای پی پال یک امر واجب هست !

اگر میخواین تفاوت V P N با VPS و با VDS را متوجه شید حتما اول یک سر به پیج اینستاگرام فراز سرور بزنید :

instagram.com/farazserver

و همچنین چند مقاله زیر برای شما خیلی واجب هست .

VPS چیست

خرید سرور آی پی ثابت اشتراکی

نتیجه گیری مقاله

پی پال از جمله سرویس های پرداخت جهانی است که توسط بسیاری از وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بزرگ دنیا پشتیبانی می شود. این عامل باعث شده است که پی پال از محبوبیت بالایی در بین کاربران پیدا کند و همچنین این سرویس می توان برای انجام امور ارزی خود نیز بهره برد که می توان از ویژگی های خوب آن دانست. کاربران ایرانی برای دسترسی به این سرویس باید از وی پی اس ها و سرورهای مخصوص پی پال استفاده کنند ( خرید وی پی اس برای پی پال ) که برای خریداری آن می توانند به وب سایت فراز سرور مراجعه کنند.

 

برای خرید سرور مخصوص کارهای ارزی همچون پی پال به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

سرور مخصوص کارهای ارزی

 

مقالات پربازدید :

خرید سرور هلند

سرور آلمان

خرید اپل آیدی

ارسال پاسخ