سرور با آی پی ثابت اردن | FarazServer

سرور با آی پی ثابت اردن | FarazServer

حتماً برای شما هم اتفاق افتاده است که بخواهید وارد وب سایت و یا نرم افزاری شوید؛ ولی با توجه به استفاده از آی پی ایران این امکان برای شما فراهم نباشد. از جمله راه حل هایی که می توان برای دسترسی به اینترنتی بی مرز و آزاد استفاده نمود، بهره بردن از سرور ها و وی پی اس های مختلف است. از جمله این سرور ها می توان به سرور با آی پی ثابت اردن اشاره نمود که از جمله بهترین ها برای کاربران تریدر و فری لنسر می باشد. برای آشنایی بیشتر با این سرور، تا انتها با فراز سرور همراه باشید.

قبلا نیز در مقاله های دیگر در مورد سرور های با آی پی کویت و کرواسی به عنوان وی پی اس هایی که در فراز سرور ارائه می شود صحبت کردیم که می توانید در لینک های زیر مشاهده و مطالعه کنید :

وی پی ان با آی پی کویت

VPN کرواسی

سرور با IP اردن

تحریم های بسیاری علیه کاربران ایرانی اعمال شده است که دسترسی کاربران ایرانی را به بسیاری از پلتفرم ها و وب سایت ها تحت تأثیر خود قرار داده است. اصلی ترین مشکلی که به وجود آمده است، برای کاربران تریدر و فری لنسر می باشد.

این موضوع با توجه به محدودیت های اعمال شده توسط بایننس و بسیاری دیگر از صرافی های ارز دیجیتال بسیار پر رنگ شده است. البته که استفاده از سرور ها و وی پی اس های مختلف از جمله راه حل های موجود است. اما باید توجه داشته باشید که استفاده از هر نوع وی پی اس و سروری برای دسترسی به وب سایت های حساس مناسب نمی باشد.

استفاده از کدام وی پی اس ها ایمن است؟

برای دسترسی و استفاده از وب سایت ها پلتفرم هایی حساسی مانند بایننس، بهتر است که از وی پی اس ها و سرور های رایگان موجود در اینترنت استفاده نکنید. این موضوع دارای دلایل مختلفی است که عبارت است از:

  • امنیت پایین؛ سرور های رایگان با توجه به اینکه دارای پروتکل های امنیتی ضعیفی می باشند، برای استفاده های حساس مانند ترید و دسترسی به وب سایت هایی مانند تریدینگ ویو به هیچ عنوان مناسب نمی باشد. چون که امکان دسترسی و سوءاستفاده از اطلاعات کاربری شما در استفاده از این حالت وجود دارد.
  • سرعت پایین؛ سرعت پایین این سرور ها با توجه به این است که بسیاری از این سرور ها در بین تعداد بالایی از کاربران به صورت اشتراکی وجود دارد. به تعبیری دیگر تعداد بالایی از کاربران از یکی سرور در وی پی اس های رایگان استفاده می کنند.
  • آی پی تکراری؛ وقتی از وی پی اس ها و سرور های رایگان برای دسترسی به پلتفرم هایی مانند بایننس استفاده می کنید، آی پی شما با تعداد بالایی از کاربران به صورت تکراری می باشد. این موضوع حساسیت سرور های صرافی های ارز دیجیتال را بالا برده و باعث می شود که حساب کاربری شما مسدود شود.

برای دسترسی به بایننس از کدام وی پی اس استفاده کنیم؟

سرور با آی پی ثابت اردن از جمله سرور های موجود است که شما می توانید به راحتی از آن ها برای انجام کار های خود استفاده کنید. اردن با توجه به نزدیکی به ایران می تواند یکی از گزینه های موجود برای احراز هویت باشد.

البته که اگر می خواهید در بایننس احراز هویت کنید، می توانید به راحتی از خدمات فراز سرور استفاده کنید که برای شما به صورت کامل احراز هویت بایننس را انجام می دهد تا بتوانید به کسب درآمد دلاری بپردازید.

احراز هویت بایننس

سرور با آی پی ثابت اردن بر روی پروتکل های مختلف کانفیگ می شود که به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر سرعت و کیفیت بالا تر، از امنیت و پایداری بالای این سرور ها نیز استفاده کنید. این سرور دارای قابلیت کیل سوئیچ نیز می باشد که می تواند برای کاربران بسیار کاربردی و مؤثر باشد.

اگر می خواهید از سرور با آی پی ثابت اردن بر روی دیوایس های خود استفاده کنید و با آن به ترید و کار های ارزی بپردازید، می توانید به وب سایت فراز سرور مراجعه کرده و سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

خرید سرور با آی پی ثابت

البته لازم به ذکر است که اگر می خواهید از این سرور برای وب گردی و یا تماشای ویدئو در یوتیوب و کار های روزانه استفاده کنید، گزینه مناسبی برای شما نمی باشد. چرا که دارای ترافیک محدود می باشد و این موضوع می تواند برای شما آزار دهنده باشد. اگر می خواهید از سرور خود برای دسترسی به یوتیوب و این قبیل استفاده ها بهره ببرید، بهتر است از وی پی اس های اروپایی استفاده کنید.

کلام آخر

سرور با آی پی ثابت اردن از جمله سرور هایی است که توسط فراز سرور بر روی پروتکل های مختلف کانفیگ شده است. شما می توانید از این سرور برای انجام امور مختلف خود استفاده کنید و به راحتی از تمام امکانات موجود در وب سایت هایی مانند Binance و کوینکس و Freelancer.com و … استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با این سرور می توانید از مطلب بالا استفاده کنید.

 

مقالات پرکاربرد این هفته :

خرید سرور رومانی

خرید سرور آلمان

خرید سرور استونی

ارسال پاسخ